CSAPATUNK

Ügyvezető


Varga Gábor

ügyvezető

gabor.varga@gumiflex.hu

Kaplár-Fehér Ildikó

ügyvezetői asszisztens

ildiko.kaplar.feher@gumiflex.hu

Számvitel és pénzügy


Nagyné Lestár Ágnes

könyvelés

agnes.lestar@gumiflex.hu

Horváth Mónika

pénzügy

monika.horvath@gumiflex.hu

Üzemeltetés


Csali Ágnes

üzemeltetési vezető

agnes.csali@gumiflex.hu

Kovács Róbert

üzemeltetési asszisztens

robert.kovacs@gumiflex.hu

Nyerges Ábel

üzemeltetési asszisztens

abel.nyerges@gumiflex.hu

Marketing


Albrecht Karola

marketingvezető

karola.albrecht@gumiflex.hu

Tóth Gabriella

online marketing manager

gabriella.toth@gumiflex.hu

Nagykereskedelem - teher és mezőgazdasági üzletág


Rátkai Dániel

teher- és mezőgazdasági abroncs üzletágvezető

daniel.ratkai@gumiflex.hu

Tokodi Gábor

értékesítés támogató manager

gabor.tokodi@gumiflex.hu

Bognár Anikó

üzletágvezetői asszisztens

aniko.bognar@gumiflex.hu

Nagykereskedelem - személyabroncs üzletág


Jaczó Márton

személyabroncs üzletágvezető

marton.jaczo@gumiflex.hu

Hajtman Lídia

üzletágvezetői asszisztens

lidia.hajtman@gumiflex.hu

Vevőszolgálat


Varga Gábor

vevőszolgálati vezető

gabor.vevoszolgalat@gumiflex.hu

Zubor Viktor

vevőszolgálati vezető helyettes

viktor.zubor@gumiflex.hu

Vancsó Klára

vevőszolgálat

klara.vancso@gumiflex.hu

Kállai Andrea

vevőszolgálat

andrea.kallai@gumiflex.hu

Területi képviselők


Peresztegi Roland

Nyugat-Dunántúl

roland.peresztegi@gumiflex.hu

Palchuber Csaba

Észak-Kelet Magyarország

csaba.palchuber@gumiflex.hu

Pauk Róbert

Dél-Kelet Magyarország

robert.pauk@gumiflex.hu

Stuber Ákos

Pest megye

akos.stuber@gumiflex.hu

Barati István

Dunántúl

istvan.barati@gumiflex.hu

Bezerédi Ádám

Közép-Magyarország

adam.bezeredi@gumiflex.hu

Szitai Róbert

Pest megye

robert.szitai@gumiflex.hu

Nagy Gergely

Dél-Dunántúl

gergely.nagy@gumiflex.hu

Telegdi Attila

Kelet-Magyarorszég

attila.telegdi@gumiflex.hu

Logisztika


Béri Patrik

logisztikai vezető

patrik.beri@gumiflex.hu

Mihályi Bettina

logisztikai ügyintéző

bettina.mihalyi@gumiflex.hu

Pammer László

logisztikai ügyintéző

laszlo.pammer@gumiflex.hu

Bóka Nikolett

logisztikai ügyintéző

nikolett.boka@gumiflex.hu

Online kiskereskedelem


Májer Balázs

online kiskereskedelmi üzletágvezető

balazs.majer@gumiflex.hu

Bedő Virág

online értékesítési ügyintéző

virag.bedo@gumiflex.hu

Flotta üzletág


Krekó Sándor

flotta üzletágvezető

sandor.kreko@gumiflex.hu

Tóth András

flotta irodavezető

andras.toth@gumiflex.hu

Asztalos Gabriella

flotta ügyintéző

gabriella.asztalos@gumiflex.hu

Puskás Emese

flotta ügyintéző

emese.puskas@gumiflex.hu

Kis Dóra

flotta ügyintéző

dora.kis@gumiflex.hu

Tóth Lilla

flotta ügyintéző

lilla.toth@gumiflex.hu

Budapesti szerviz


Jurinka Andrea

telephelyvezető

andrea.jurinka@gumiflex.hu

Turai Zsolt

ügyfélszolgálat

zsolt.turai@gumiflex.hu

Bagdi Erzsébet

ügyfélszolgálat

erzsebet.bagdi@gumiflex.hu

Pécsi szerviz


Fehér Zoltán

telephelyvezető

zoltan.feher@gumiflex.hu

Kollmann-né Seregélyi Koletta

ügyfélszolgálat

kolett.seregelyi@gumiflex.hu

Fónai Szabina

ügyfélszolgálat

szabina.fonai@gumiflex.hu

Székesfehérvári szerviz


Mikoss Márk

telephelyvezető

mark.mikoss@gumiflex.hu

Tóth György

ügyfélszolgálati vezető

gyorgy.toth@gumiflex.hu

Pásztor-Gubián Fatime

ügyfélszolgálat

fatime.gubian@gumiflex.hu

Kiss Richárd

ügyfélszolgálat

richard.kiss@gumiflex.hu

Gódány Zoltán

ügyfélszolgálat

zoltan.godany@gumiflex.hu

Tatabánya szerviz


Boa Balázs

telephelyvezető

balazs.boa@gumiflex.hu

Karrier Csatlakozz hozzánk!