fbpx

CSAPATUNK

Ügyvezető


Varga Gábor

ügyvezető

gabor.varga@gumiflex.hu

Kaplár-Fehér Ildikó

ügyvezetői asszisztens

ildiko.kaplar.feher@gumiflex.hu

Számvitel és pénzügy


Nagyné Lestár Ágnes

könyvelés

agnes.lestar@gumiflex.hu

Horváth Mónika

pénzügy

monika.horvath@gumiflex.hu

Nagykereskedelem


Rátkai Dániel

teher- és mezőgazdasági abroncs üzletágvezető

daniel.ratkai@gumiflex.hu

Jaczó Márton

személyabroncs üzletágvezető

marton.jaczo@gumiflex.hu

Bozsó Lajos

logisztikai vezető

raktar@gumiflex.hu

Csali Ágnes

üzemeltetési vezető

agnes.csali@gumiflex.hu

Albrecht Karola

marketingvezető

karola.albrecht@gumiflex.hu

Szarka Dávid

online marketing manager

david.szarka@gumiflex.hu

Zubor Viktor

vevőszolgálati csoportvezető

viktor.zubor@gumiflex.hu

Kállai Andrea

vevőszolgálat

andrea.kallai@gumiflex.hu

Tóth András

vevőszolgálat

andras.toth@gumiflex.hu

Varga Zoltán

vevőszolgálat

zoltan.varga2@gumiflex.hu

Tóth Edina

külkereskedelem

edina.toth@gumiflex.hu

Bodnár Bianka

logisztikai ügyintéző

bianka.bodnar@gumiflex.hu

Krekó Szabolcs

logisztikai ügyintéző

szabolcs.kreko@gumiflex.hu

Mihályi Bettina

logisztikai ügyintéző

bettina.mihalyi@gumiflex.hu

Pinke Judit

logisztikai ügyintéző

judit.pinke@gumiflex.hu

Területi képviselők


Sebestyén Zsolt

kiemelt ügyfélkapcsolati manager

zsolt.sebestyen@gumiflex.hu

Pápa Géza

kiemelt ügyfélkapcsolati manager

geza.papa@gumiflex.hu

Sinka István

Közép-Dunántúl

istvan.sinka@gumiflex.hu

Palchuber Csaba

Észak-Kelet Magyarország

csaba.palchuber@gumiflex.hu

Bódi Zsolt

Közép-Kelet Magyarország

zsolt.bodi@gumiflex.hu

Pauk Róbert

Dél-Kelet Magyarország

robert.pauk@gumiflex.hu

Varga Dániel

Észak-Dunántúl

daniel.varga@gumiflex.hu

Györffy György

Budapest

gyorgy.gyorffy@gumiflex.hu

Fehér Zoltán

Dél-Dunántúl

zoltan.feher@gumiflex.hu

Peresztegi Roland

Nyugat-Dunántúl

roland.peresztegi@gumiflex.hu

Flotta üzletág


Krekó Sándor

flotta üzletágvezető

sandor.kreko@gumiflex.hu

Asztalos Gabriella

flotta ügyintéző

gabriella.asztalos@gumiflex.hu

Koncz Edit

flotta ügyintéző

edit.koncz@gumiflex.hu

Tarr Leonóra

flotta ügyintéző

leonora.tarr@gumiflex.hu

Budapesti szerviz


Jurinka Andrea

telephelyvezető

andrea.jurinka@gumiflex.hu

Turai Zsolt

ügyfélszolgálat

zsolt.turai@gumiflex.hu

Bagdi Erzsébet

ügyfélszolgálat

erzsebet.bagdi@gumiflex.hu

Pécsi szerviz


Lévai Gábor

telephelyvezető

gabor.levai@gumiflex.hu

Kollmann-né Seregélyi Koletta

ügyfélszolgálat

kolett.seregelyi@gumiflex.hu

Emberovics Angéla

ügyfélszolgálat

angela.emberovics@gumiflex.hu

Székesfehérvári szerviz


Mikoss Márk

telephelyvezető

mark.mikoss@gumiflex.hu

Tóth György

ügyfélszolgálati csoportvezető

gyorgy.toth@gumiflex.hu

Varga Zoltán

ügyfélszolgálat

zoltan.varga@gumiflex.hu

Vajda János

ügyfélszolgálat

janos.vajda@gumiflex.hu

Gubián Fatime

ügyfélszolgálat

fatime.gubian@gumiflex.hu

Karrier Csatlakozz hozzánk!